Profesjonalne Zdjęcia dla Szkoły Języka Angielskiego Progressive

Kilka dni temu mieliśmy okazję brać udział w akcji promocyjnej dla Szkoły Językowej Progressive. Szkoła postanowiła zebrać opinie studentów, a sesja zdjęciowa miała być dopełnieniem tychże opinii. Fotografia reklamowa Rybnik dla szkoły Progressive była czystą przyjemnością. Powszechnie wiadomo, że języki obce są obecnie najpopularniejszym elementem edukacji. Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach koniecznością. Centrum językowe Progressive oferuje możliwość szybkiej nauki języka angielskiego, opartej przede wszystkim na konwersacjach. Lekcje prowadzone są przez Native’ów, czyli przez osoby pochodzące z krajów anglojęzycznych. Są to wykwalifikowani nauczyciele z Ameryki, Austarlii czy też Wielkiej Brytanii. Metody nauki języka oparte są na Metodzie Avalon, dzięki której bardzo szybko można opanować słownictwo. Lekcja polega na luźnej rozmowie z nauczycielem prawie na każdy temat. Dzięki temu nasze słownictwo się poszerza i od razu zostaje użyte w zdaniach. Co najważniejsze, również gramatyka języka angielskiego jest przedstawiona w prosty i przyswajalny sposób. Szkoła języków Progressive to też świetna okazja do nauki Bussines English czy do utrzymania stałego kontaktu z językiem. Oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, czy to w trakcie zajęć indywidualnych czy też grupowych. Nauka języka angielskiego nigdy nie była prostsza. Poniżej znajdziecie Państwo link do galerii na stronie szkoły Progressive. Koniecznie zajrzyjcie do opinii.
Elżbieta Piątek

Szkołę Progressive wybrałam z uwagi na rekomendację znajomych oraz fakt, że sposób prowadzenia nauki języka w innych szkołach nie spełniał moich oczekiwań. Już po niedługim czasie nauki przekonałam się, iż trafiłam do odpowiedniej grupy zaawansowania, gdzie niewielkie różnice między kursantami zatarły się bardzo szybko, co pozwoliło na swobodniejszy i efektywniejszy udział w zajęciach. Dlatego mogę stwierdzić, iż grupy tworzone są adekwatnie do poziomu wiedzy. Za największy atut tej metody nauczania uważam pomoc w przełamaniu barier w mówieniu oraz wzbogacenie słownictwa.

Atmosfera na lekcjach jest bardzo przyjazna, swobodna i zabawna, co pozwala na kreatywne myślenie. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo ekspresyjny co czyni je ciekawymi i wyjątkowymi. Przekonałam się , iż taka forma nauki języka jest dla mnie najodpowiedniejsza, gdyż pozbawiona jest sztywnych ram nauczania wnosząc tym samym w zajęcia wiele naturalności i humoru a jednocześnie zachęca do przyswajania sobie wiedzy.

Znajomość języka angielskiego w dużym stopniu przekłada się zarówno na moje życie zawodowe jak i prywatne, dlatego cenne jest dla mnie to, że lekcje pomogły mi odnaleźć się w wielu niecodziennych sytuacjach wymagających znajomości angielskiego, a także podniosły moją pewność siebie i poziom komunikatywności.
Poza oczywistą korzyścią naukową, lekcje są dla mnie także przyjemnym i ciekawym spotkaniem towarzyskim 😉
Stale przekonuję się o tym, iż dokonałam odpowiedniego wyboru decydując się na podjęcie nauki w tej szkole.

 
Karolina Grzesiak    

Jestem bardzo zadowolona ze Szkoły Języka Angielskiego Progressive, ponieważ poprzez stosowanie metody Avalon można nauczyć się języka angielskiego szybciej niż tradycyjnie. Już od pierwszych zajęć nie miałam oporów z mówieniem, gdyż lekcje opierają się na swobodnej komunikacji. Język angielski to jeden z najbardziej uniwersalnych języków, dlatego jego znajomość sprawia, że nasze życie staje się łatwiejsze i z pewnością przyjemniejsze. Wybrałam tę szkołę ze względu na miłą i zabawną atmosferę, która w niej panuje oraz efektywność nauki i dobrze wykwalifikowanych anglojęzycznych nauczycieli.