Metamorfozy – Razem Raźniej – Radio 90 – 7 Niebo

Już od 14 stycznia rusza akcja charytatywna metamorfoz zorganizowanych przez fundację Razem Raźniej. Z ogromną przyjemnością my również przyłączyliśmy się do akcji. O szczegółach możecie dowiedzieć się z wywiadu przeprowadzonego przez radio 90fm, który odbył się 10 stycznia tego roku. Nasza firma przyłącza się do projektu, aby uwiecznić przemianę kobiet, które na co dzień borykają się z niemałymi problemami.
Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.
***
Na co dzień dzielnie pokonują trudności, walczą z chorobą swoją lub swoich dzieci. Teraz nadszedł czas, by poświęcić chwilę dla siebie i coś w sobie zmienić.

Wodzisławskie Stowarzyszenie „Razem Raźniej” zaplanowało metamorfozy dla 12 kobiet. Projekt rusza w najbliższą sobotę.

mówi Barbara Macharzyńska szefowa stowarzyszenia „Razem Raźniej”. W sobotę (14.01) uczestniczki metamorfoz wezmą udział w warsztatach, na których poznają tajniki makijażu:

wyjaśnia Barbara Leskiw, która poprowadzi warsztaty i będzie przygotowywać uczestniczki do sesji:

Efekt prac fryzjerki, wizażystki i stylistki uwieczni na fotografiach Dariusz Maciejewski, który przygotuje dla pań profesjonalną sesję zdjęciową:

Już w sobotę (14.01) panie dowiedzą się nieco więcej o tym jak dobrze wypaść przed obiektywem:

Trzeba będzie opanować 3 – 4 pozy. Zdaniem Karoliny Fafińskiej, która również zajmie się makijażem i stylizacją uczestniczek projektu, panie będą otwarte na propozycje specjalistów:

Do tego, że warto wziąć udział w takiej metamorfozie przekonuje Barbara Pęksyk, jedna z mam należąca do Stowarzyszenia „Razem Raźniej”, która podobną przygodę ma już za sobą:

A o metamorfozach rozmawiała Monika Sokołowska.

***
Dnia 11 stycznia 2011r słuchacze radia 90FM dowiedzieli się o przygotowaniach do projektu Metamorfozy Razem Raźniej:

1) Wiadomość dnia: http://www.radio90.pl/metamorfozy-mam.html

2) Audycja na temat całego projektu:
http://www.radio90.pl/metamorfozy-mam-2.html

***

No i stało się… nadszedł ten wyczekiwany dzień. 14 stycznia rozpoczęły się Metamorfozy fundacji Razem Raźniej. 12 Pań stawiło się w Wodzisławiu Śląskim, aby wziąść udział w warsztatach dotyczących samodzielnego wykonania makijażu. Wizażystka Barabara Leskiw nauczyła Panie jak powinny pielęgnować cerę, wykonała analizę kolorystyczną oraz określiła typ twarzy każdej z Pań. Następnie rozpoczęła się część praktyczna. Uczestniczki metamorfoz nauczyły się jak odpowiednio wybrać podkład oraz inne kosmetyki. Wykonały z pomocą Pani Basi dzienny makijaż, który na pewno pomoże im się poczuć piękniej i pewniej w codziennych sytuacjach. Panie miały również okazję porozmawiać ze stylistką i fryzjerką o przyszłych zmianach.
W trakcie warsztatów nie zabrakło ciepłej atmosfery i uśmiechu. Jedna z mam zabrała syna, który nie krył zainteresowania tym co się dzieje na zajęciach. Co więcej sam chętnie chciał się malować 🙂 Był cierpliwym pomocnikiem i ani przez chwilę się nie nudził. Same Panie również były bardzo zaangażowane. Malowały nie tylko siebie, ale także udzielały pomocy swoim koleżankom. Efekt końcowy zaskoczył wszystkie uczestniczki warsztatów, które z uśmiechem przeglądały się w lustrze po skończonym makijażu. Panie były wdzięczne, że mogły nauczyć się technik makijażu, które wydobyły ich piękno i kobiecość.

Pierwsze metamorfozy ruszają już w czwartek. Trzy panie zostaną poddane koloryzacji i cięciu. Następnie Pani Basia wykona makijaż. Nasze studio fotograficzne rybnik zajmie się utrwaleniem efektu pracy wszystkich osób. Zdjęcia portretowe zostaną wykonane w technice glamour i beauty, tak aby ukazać wspaniały makijaż i nową fryzurę wszystkich Pań. Profesjonalna fotografia glamour charakteryzuje się oryginalnością i kreatywnością. Chcemy ten moment wykorzystać maksymalnie i pokazać naszym modelkom, że czas, który Sobie poświęcają nie będzie stracony. Wykonane zdjęcia okładkowena pewno staną się miłym zaskoczeniem i oderwaniem się choć na chwilę od codzienności i problemów.

Poniżej kilka zdjęć z przeprowadzonych warsztatów. Mamy nadzieję, że zachęcą one Państwa do śledzenia kolejnych etapów tych niezwykłych metamorfoz. Odwiedzajcie nasz blog – wkrótce pierwsze efekty zmian jakie przejdą nasze drogie Panie.